בחירת מקום לשבת חתן | כפר הנופש אלמוג

חגיגת בר המצווה כבר מאחורייך והגיע הזמן לבחור מקום לשבת חתן. אירוע מוצלח מתבסס על כמה גורמים: מיקום, תכנית בידור, רשימת אורחים, קרבה לבית הכנסת ואוכל טוב.

 

אם הקדשתם מחשבה לכל הפרטים הללו, תצליחו להעניק לאורחים שלכם חווית אירוח נהדרת. חתן השמחה יתמלא בגאווה ויתחיל את חייו הבוגרים ברגל ימין. ברכת השבת חתן תהיה חזקה יותר כאשר היא מלאה בשמחה ושביעות רצון.

 

השלב הראשון: בחירת המיקום.

כאשר בוחרים מקום לשבת חתן חשוב לעשות זאת בהתאם למספר המוזמנים. את שבת החתן נהוג לחגוג באווירה משפחתית אינטימית. בניגוד למסיבת בר המצווה הגדולה, את שבת החתן תעדיפו לבלות עם בני המשפחה הקרובים.

 

מיקום מתאים אפשר יהיה למצוא במסעדות, חדרי אירוח בבתי מלון, וילות נופש, אולמות סמוכים לבתי כנסת, פארקים ועוד. את בחירת המקום כדאי לבצע גם בהתאם למזג האוויר ואופי האירוע.

 

השלב השני: הרכבת רשימת המוזמנים.

אל רשימת המוזמנים למסיבת השבת חתן לא תוסיפו את כל אורחי האירוע. מדובר באירוע מצומצם ואישי יותר. רשימת האורחים בשבת החתן כוללת את בני המשפחה הקרובה והמורחבת, חברים קרובים של ההורים ואורחים של חתן השמחה. מסיבות שבת חתן מיועדות ל-150 אנשים לכל היותר.

 

השלב השלישי: הרכבת התפריט.

ארוחות משפחתיות קטנות בערב שבת חתן תוכלו להכין בעצמכם. אך כאשר מדובר באירוע גדול עם עשרות או מאות מוזמנים כבר כדאי יהיה להיעזר בשירותי קייטרינג. את התפריט אפשר יהיה להרכיב ממאכלים חלביים או בשריים. על פי רוב, נהוג להגיש ארוחת בשרית. אך ישנם גם אירועי שבת חתן הכוללים ארוחת בוקר או ארוחות חלביות בסגנון איטלקי.

 

השלב הרביעי: תכנית האירוח.

לקראת מסיבת השבת חתן אין צורך בשכירת אטרקציות כמו באירוע מרכזי באולם אירועים. על פי רוב מדובר בארוחה באווירה משפחתית רגועה. האורחים נהנים מהאכילה המשותפת, שיחות חולין ומעט מוזיקה או ריקודים.

 

השלב החמישי: פעילויות לילדים באירוע.

מסיבות שבת חתן אשר כוללות קבוצות גדולות של ילדים דורשות גם הערכות מתאימה. השכרת מתקנים מתנפחים, משחקי ענק, סדנאות יצירה או מדריך ילדים, תאפשר להורים לבלות בראש שקט. תעסוקה לילדים קטנים חיונית בכל אירוע.

כפר הנופש אלמוג - לפרטים נוספים חייגו: 053-9424587

אירועי שבת חתן

אולי יעניין אתכם לקרוא על שבת חתן לדתיים וחילונים? למאמר לחץ כאן >>>

כפר הנופש אלמוג

053-942-4587