שבת חתן - דתיים וחילונים | כפר הנופש אלמוג

שבת חתן באווירה מושלמת - כיצד?

עבור תיירים מרחבי העולם כולו, אירוע השבת חתן כיום מהווה מוצר תיירותי מבוקש עד מאד. כמובן גם עבור אנשים מן הארץ ישנו ביקוש גדול לערוך שבתות חתן כהלכה, אולם תופעה זו מאפיינת גם יהודים רבים אשר חברים בקהיליות יהודיות מכל מיני מדינות שמעבר לים כמו יהודים מארצות הברית, מצרפת, מקנדה ועוד.

 

אווירה מוצלחת במסגרת האירוע הינה פועל יוצא בין השאר של בחירת מקום נכון ומתאים לקיום האירוע. בדרך כלל מקיימים שבתות חתן בבתי מלון ולפיכך הבחירה צריכה להתמקד בבתי מלון איכותיים בעלי סטנדרט גבוה.

 

שבת חתן בארגונם של משפחות דתיות וחרדיות

להבדיל מהסברה הרווחת, שבת חתן איננה בהכרח מאורגנת על ידי משפחות דתיות או חרדיות, ועל כן כאשר אתם בוחרים מלון או בית כנסת, כל נושא הכשרות איננו צריך להוות בהכרח את אחד מהקריטריונים המרכזיים לבחירה בבית המלון לאירוח ולינה של כלל בני המשפחה.

 

בקרב משפחות דתיות וחרדיות, יהיו נושאים שונים בעלי חשיבות מרכזית יותר כמו למשל הימצאותו של בית הכנסת בתוך המלון עצמו, סוג הכשרות שמספק בית המלון, מתן אישורים לעזיבת חדרי האירוח במלון לאחר צאת השבת באופן גורף, קיום מעלית שבת ועוד.

 

ארגון שבת חתן על ידי הציבור החילוני

להבדיל ממשפחות חרדיות ודתיות, עבור הציבור החילוני אין זה משנה ממה מה רמת הכשרות במלון כך שניתן גם בהחלט להסתפק ברמת כשרות בסיסית בלבד.

 

מעבר לכך משפחות חילוניות יסכימו שרק בני המשפחה הדתיים יפנו את המלון לאחר צאת השבת, כמו גם לא יביעו התנגדות לשהות בבית מלון שאיננו נמצא באזור מרכזי, מכיוון שלא חל מבחינתם איסור על נסיעה ברכב למקומות מרוחקים במסגרת טיולים משפחתיים במהלך השבת. כתוצאה מכך בתי מלון קיבוציים בסביבת ירושלים הפכו להיות מבוקשים מאד עבור צרכים אלו.

 

מלונות מבוקשים לשבת חתן

אחד מבתי המלון המומלצים בירושלים לקיום שבת חתן הוא כפר הנופש אלמוג אשר יושב בפתחו של מדבר יהודה בדרך לירושלים. בקרב משפחות דתיות וחרדיות, כפר הנופש מספק רמת כשרות גבוהה עם קייטרינג איכותי. 

כפר הנופש אלמוג - לפרטים נוספים חייגו: 053-9424587

אולי יעניין אתכם לקרוא על טיפים לצמצום הוצאות האירוע? לחץ כאן >>

כפר הנופש אלמוג

053-942-4587