אירוע בכפר נופש

שבת חתן היא חוויה משפחתית מיוחדת. עוד לפני השבת חתן, החתן מתכונן אל העלייה לתורה שתתקיים בשבת חתן ואל האווירה המשפחתית החמה והמיוחדת.  שבת חתן הוא אירוע בו שתי המשפחות המורחבות של החתן ושל הכלה נפגשות ומכירות.

 

שבת חתן - לא מה שחשבתם

היום יש טרנד חם ויוקרתי של שבת חתן בכפר נופש. כפר הנופש יוצר אווירה מושלמת עבור המשפחות של שני הצדדים להכיר זה את זה באווירה של פינוק ובתוך היופי של הטבע. שבת חתן הוא אירוע מרגש ומיוחד והסביבה המרגיעה של כפר נופש הופכת את השבת לאירוע נעים ומפנק. בתוך כפרי נופש שונים שבית כנסת ורב שיכול לבצע את הצד הדתי של העלייה לתורה.

 

פעילויות בכפר הנופש

יש כפרי נופש שיש בהם אולמות גדולים שיכולים להכיל גם משפחה גדולה ולאפשר לה לעשות שם ארוחה משותפת או מסיבת ריקודים לשאת נאומים וברכות לזוג הצעיר.

 

זאת הזדמנות לבלות יחדיו בצורה פחות מעונבת ויותר נינוחה כול המשפחה עוד לפני החתונה עצמה. שבת חתן בכפר נופש מאפשרת לכול חברי המשפחה לבלות זמן עם כלל המשפחה בכמות ובקצב שנוחה להם.

 

משפחתיות בקצב שלכם

מי שקשה לו להיות כול העת עם המשפחה המורחבת יכול לנוח בחדר או לעשות פעילות נפרדת. שבת חתן בכפר נופש מאפשרת לכול אחד מבני המשפחה ליהנות בדרכו החופשית משבת החתן. עבור הזוג הצעיר זאת מתנה נפלאה ועבור המשפחה זאת חוויה מגבשת מאחדת ונפלאה.

 

עוד פעילויות מהנות

סביב כפרי נופש יש פעילויות רבות שהמשפחה יכולה לעשות יחד כמו שיט, שחיה, טיולים מודרכים, טיולים בטבע, ארוחות משותפות, ארוחות בטבע, פיקניקים ועוד מגוון פעילויות מהנות ומגבשות.

 

אם יש לכם ילדים רבים במשפחה בפעילות משפחתית כזאת של שבת חתן בכפר נופש, הילדים ייהנו מאוד ולא ישתעממו.

 

חגיגה לילדי המשפחה

לילדים במשפחה בכפר נופש יש פעילויות רבות שהם יכולים לעשות, להתרחץ בים ובבריכה, לטייל, לבלות במועדוני ילדים, לשחק במגרשי משחקים ולהתנתק מעט מהמחשב ומהפלאפון. שבת חתן בכפר נופש כוללת פעילות מבורכת עבור כול המשפחה. גם מבוגרים וגם צעירים במשפחה ייהנו ממנה מאוד.

כפר הנופש אלמוג - לפרטים נוספים חייגו: 053-9424587

אירוע בכפר נופש

אולי יעניין אתכם לקרוא על בחירת מקום לשבת חתן? למאמר לחץ כאן >>>

כפר הנופש אלמוג

053-942-4587