למה לערוך שבת חתן? | כפר הנופש אלמוג

ובכן, זאת לא חובה לערוך שבת חתן, בדיוק כמו שזאת לא חובה להתחתן. לא ממש חייבים להתחתן כדי לחיות ביחד ולהביא ילדים לעולם, אבל אלו בעצם החיים שלנו, רצופים בסיטואציות, באירועים, בסמלים שמעניקים לנו תוכן ומשמעות, מעלים בנו רגשות ותחושות, מותירים בנו חוויות, וזאת בעצם הסיבה למה כן לערוך שבת חתן.

 

שבת חתן הוא אירוע המתקיים ביום השבת שסמוך לאירוע החתונה ובו מתכנסת כל המשפחה הקרובה כדי לחגוג את האירוע החשוב והמרגש.

 

כל מי שהתחתן וחי לאחר מכן שנים של זוגיות, יודע שחתונה הוא אירוע מאוד מרכזי בחיינו. חתונה במובן של שני אנשים המחליטים להעביר את חייהם במשותף עד קץ הימים, החלטה שיש לה השלכות רבות, ובהנחה שהיא מבוססת על סיבות טובות, הרי שגם ההשלכות תהיינה חיוביות מאוד. זה הוא בהחלט מסוג האירועים שצריך לחגוג אותו כמה שיותר, שצריך לכבד אותו ולקדש אותו כמה שיותר, שצריך למצות את המשמעות שלו בכל דרך אפשרית.

 

הזדמנות להכיר, לשוחח, להתחבר

 

חתונה של בני זוג היא חגיגה לא רק עבורם, אלא עבור כל בני המשפחה. גם האחים והאחיות, גם ההורים, הסבים והסבתות, וגם האחיינים ובני הדודים הקרובים מרגישים התרגשות עצומה לקראת האירוע.

 

כולם שותפים לשמחה, וכולם רוצים לחלוק את הרגע עם בני הזוג האהובים. שבת חתן היא הזדמנות נפלאה שבה מתאחדת המשפחה הקרובה בלבד, בלי כל ההמולה מסביב, ועורכת למעשה טקס משפחתי סגור שמתנהל על פי מסורת עתיקת ימים, ומאפשרת לכולם להרגיש את עוצמת האירוע מקרוב.

 

שבת חתן היא הזדמנות נפלאה גם לאיחוד שתי המשפחות שגם הן תהיינה שותפות מעתה והלאה. למעשה אירוע החתונה מביא שתי משפחות זרות אחת לשנייה, ומפגיש ביניהן לנצח.

 

במרבית המקרים, ההיכרות בין המשפחות לא מתקרבת לעוצמת ההיכרות שבין בני הזוג, ושבת חתן בהחלט מעניקה הזדמנות לייצר קצת חוויות משותפות, להכיר אחד את השני, לשבת ולשוחח זה עם זה, ולהתחיל ליצור את התשתית לחיים משותפים ברמה כזאת או אחרת. אלו הן הסיבות המרכזיות, והחשובות יש לומר, למה לערוך אירוע שבת חתן.

כפר הנופש אלמוג - לפרטים נוספים חייגו: 053-9424587

אולי יעניין אתכם לקרוא על אירוע שבת חתן? למאמר לחץ כאן >>>

כפר הנופש אלמוג

053-942-4587