קייטרינג לשבת חתן | כפר הנופש אלמוג

קייטרינג לשבת חתן באווירה אחרת

 

אחת המסורות היהודיות שגם רבים בציבור הלא אורתודוכסי מקפיד לקיים הוא שבת חתן. מדובר בעליית החתן לתורה כחלק של תפילת שחרית בשבת שלפני החתונה (כמנהג האשכנזים), או בשבת שלאחריה (כמנהג הספרדים).

 

מדובר באירוע שהוא מאוד משפחתי, הכולל השתתפות בתפילה בבית הכנסת, ולאחריה ארוחה משותפת של שתי המשפחות על פי רוב בבית החתן. אנחנו רוצים להמליץ על הזמנת קייטרינג לשבת חתן, כדי שגם אימו של החתן תרגיש אורחת באירוע, ולא תצטרך לעמול קשה לפניו, ובמהלכו.

 

שבת חתן מחוץ לבית

 

משפחות רבות אוהבות לערוך שבת חתן במקום מרגיע ומהנה וגם להשתמש בשירותי קייטרינג שמוצעים במקומות רבים. מי שאינו חבר בקהילה מסוימת, ואינו רגיל להתפלל בבית כנסת מסוים, יכול לחגוג בכל בית כנסת שהוא, וגם ליצור לעצמו תפילת שחרית מותאמת אישית, בכל מקום בו מצוי ספר תורה, ממנו אפשר לקרוא בזמן העלייה לתורה.

 

אפשר להזמין להנחות ולנהל את הטקס רב מוכר או רב המציע תפילה אלטרנטיבית: קונסרבטיבית, רפורמית, ואפילו יש מי שנקרא רב חילוני. יש משהו מאוד אינטימי ומשפחתי בסוג זה של שבת חתן, נוסף לו עוד ערך של גיבוש משפחתי משמעותי. כמו כן, החתונה אינה רק ערב חד פעמי אלא שרשרת של אירועים הכוללת את ערבי הרווקים / והרווקות ואת שבת החתן.

 

שבת חתן - חגיגה ארוכה

 

כאשר בוחרים להזמין קייטרינג לשבת חתן, או יוצאים אל מקום בו הקייטרינג הוא חלק מהאירוח, הופכים את אותה שבת חתן לשבת ייחודית ומיוחדת. אין מצב בו אנשים אוכלים והולכים, אלא, הכל מתנהל מתוך נינוחות, אף אחד לא ממהר לשום מקום. כל בני המשפחה יושבים זמן ארוך סביב השולחנות, המנות מוגשות על ידי מלצרים, אנשי מקצוע.

 

אין טרחה של נשות המשפחה סביב ארגון הארוחה, הגשתה, פינוי הכלים, רחיצתם ועוד. יש תנועה וניידות בין כל האורחים באותו אירוע. מספיקים לראות את כולם, להגיע אל כולם, ולשוחח עם כל האורחים.

 

כפר הנופש אלמוג מציע לכם לחגוג אירוע שבת חתן באווירה ייחודית שלא תזכו ליהנות במקומות אחרים. בנוסף לאולם המפואר, בכפר הנופש תיהנו מבריכת שחייה, 80 חדרי אירוח מרשימים, נוף עוצר נשימה וגם כמובן אנו מציעים שירותי קייטרינג במבחר תפריטים עשירים ומגוונים.

כפר הנופש אלמוג - לפרטים נוספים חייגו: 053-9424587

שבת חתן בירושלים

אולי יעניין אתכם לקרוא על אירוע לשבת חתן? למאמר לחץ כאן >>>

כפר הנופש אלמוג

053-942-4587